Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

777 Charlie (2022)

Dharma është mbërthyer në një rrëmujë me stilin e tij negativ dhe të vetmuar të jetës dhe kalon çdo ditë në komoditetin e vetmisë së tij. Një qenush i quajtur Charlie hyn në jetën e tij dhe i jep atij një perspektivë të re…

Duration: 164 min

Release:

IMDb: 9.1