Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

All My Puny Sorrows (2021)

Historia e dy motrave: njëra, shkrimtare, lufton me vendimin e tjetrës për t’i dhënë fund jetës së saj dhe në këtë proces bën zbulime të thella për veten e saj.

Duration: 103 min

Release:

IMDb: 6.2