Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Combustion (2013)

Në festën e shpalljes së fejesës së tij me Xhulian, një trashëgimtare dyqanesh argjendarie, Mikeli njihet me kamerieren joshëse Ari. Ai përpiqet t’i mbajë nën kontroll ndjenjat e tij, por fati i bashkon dhe Mikeli përjeton natën më pasionante të jetës së tij. I fiksuar pas Arit, ai tërhiqet në botën magjepsëse të garave ilegale me makina. Kur ai kupton se është ngatërruar në një plan të përpunuar nga Ari dhe i dashuri i saj i rrezikshëm për të grabitur biznesin multimilionar të Xhulias, nuk ka më kthim mbrapa për të. Mikeli është i dashuruar me Arin… dhe do të detyrohet të marrë vendimin më të vështirë të jetës së tij dhe të drejtojë sulmin ndaj dyqanit të ish të fejuarës së tij.

Duration: 99 min

Release:

IMDb: 5.7