Search results for "Philippines"
Pusoy (2022) +18

Pusoy (2022) +18

Pusoy (2022) +18
IMDb: N/A
116 min

Popoi punon si truproja i bosit të lojërave të fatit Rodolfos. Pasi vrasin djalin e një politikani, atyre iu duhet të paguajnë miliona para për t’i shpëtuar burgut. Para, të…

Country: 
Genre: Thriller
Palitan (2021) +18

Palitan (2021) +18

Palitan (2021) +18
IMDb: N/A
107 min

Një aventurë që shtyn dy çifte në një orgji, rindez ndjenjat e ndrydhura mes dy zonjave, të cilat dikur kanë qenë shoqe dhe të dashura.

Country: 
Genre: Erotikë
Heneral Luna (2015)

Heneral Luna (2015)

Heneral Luna (2015)
IMDb: 7.5
118 min

Gjatë luftës Filipino-Amerikane, një gjeneral filipinas gjaknxehtë përballet me një armik më të frikshëm se ushtria amerikane: bashkatdhetarët e tij tradhtarë.

Country: