Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

County Line: All In (2022)

Kur një avokat jo shumë i njohur vritet në kufirin midis dy Konteve, Sherifi i Kontes Maksville Alden Rockwell duhet të punojë pa dëshirë me Sherifin e sapozgjedhur Jo Porter të Kontes fqinje të York-ut. Metodat e saj të “qytetit të madh” bien ndesh me mënyrat e tij të “shkollës së vjetër”, por kur vrasësi vazhdon të godasë, ata duhet të mësojnë të lënë mënjanë mosmarrëveshjet e tyre dhe të punojnë së bashku për të ndaluar vrasësin.

Duration: 86 min

Release:

IMDb: 4.8