Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Don’t Kill Me (2021) A.K.A. Non mi uccidere

19-vjeçarja Mirta vdes nga mbidoza e drogës me të dashurin e saj Robinin. Më pas ajo ringjallet e vetme dhe zbulon se, për të vazhduar të jetojë, duhet të ushqehet me njerëz të gjallë.