Turn off light Favorite PreviousNext Comments () Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Narcos: Mexico Sezoni 1 – Episodi 6

Një luftë e dhunshme për pushtet shpërthen mes Falkonit dhe Rafës. Ndërsa Feliksi përpiqet të zërë vendin e tij në biznesin e kokainës, DEA e josh atë të shkojë në SHBA, ku është ngritur kurthi i përsosur…

Episode Title: La Última Frontera

Air Date: 2018-11-16

Year: