Turn off light Favorite PreviousNext Comments () Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Narcos: Mexico Sezoni 1 – Episodi 8

Pasi DEA djeg fushën e madhe të Rafas, Félixi përpiqet të ndalojë bashkëpunëtorët e tij që të marrin hak. Kiki dhe Jaime takohen me hetuesit nga Washingtoni.

Episode Title: Just Say No

Air Date: 2018-11-16

Year: