Turn off light Favorite PreviousNext Comments () Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Narcos: Mexico Sezoni 2 Episodi 6

Felixi takohet me një udhëheqës politik ndërsa Benjamini zgjedh të mbajë një qëndrim të fortë teksa konflikti mes Sinaloas dhe Tijuanas bëhet gjithnjë e më i nxehtë. Skuadra e ëaltit e kthen vëmendjen nga aeroplanët.

Episode Title: El Dedazo

Air Date: 2020-02-13

Year: