Turn off light Favorite PreviousNext Comments () Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Narcos: Mexico Sezoni 2 Episodi 7

Félix propozon një plan të ri për të ndihmuar PRI të fitojë zgjedhjet dhe të mposhtë Cárdenas. ëalt zhvillon një takim të papritur në Ojinaga.

Episode Title: Truth and Reconciliation

Air Date: 2020-02-13

Year: