Turn off light Favorite PreviousNext Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Peaky Blinders Sezoni 1 – Episodi 4

Thomasi merr një licencë të ligjshme bastesh dhe punëson Gracen si sekretaren e tij. Xhoni njofton se do të martohet përsëri, por Thomasi nuk e pranon si nuse, prostitutën Lizzie. Që Lees të jetë aleate kundër Kimberit, Xhoni martohet me vajzën saj, Esme dhe Thomasi i dërgon fjalë Adës për të marrë pjesë në martesë. Ajo është shtatzënë dhe shkon të lindë në shtëpinë e Shelbyt. Freddie thirret, por arrestohet nga Campbell.