Turn off light Favorite PreviousNext Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Peaky Blinders Sezoni 3 – Episodi 3

Duke iu kundërpërgjigjur veprimeve të italianëve, Tommy ndjek rrugën e hakmarrjes, e cila e çon në një vend të errët dhe kërcënon të shkëpusë familjen. Ndërkohë, ai thur planet për misionin e tij me rusët, ai kupton se ka një tradhtar në rrethin e tij.