Turn off light Favorite Comments () Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Judy (2019)

30 vjet pas rolit të saj në “Magjistari i Ozit”, aktorja dhe këngëtarja shumë e dashur, Xhudi Garland, shkon në Londër për një tur koncertesh. Aty, rrjedha e jetës së saj fillon të ndryshojë.

Duration: 118 min

Release:

IMDb: 7.1