Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Love on Trend (2021)

Kur Ali u largua nga qyteti i saj i vogël për t’u transferuar në San Francisko për të ndjekur ëndrrën e saj për t’u bërë stiliste, ajo nuk e imagjinonte se qyteti kishte plane të mëdha për të dhe për zemrën e saj.

Duration: 85 min

Release:

IMDb: 5.0