Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Mia (2017) +18

Mia rrëfen jetën e saj më intime, të pacensuruar, në qasjen e saj të parë ndaj një bote krejtësisht të re dominimi dhe nënshtrimi.

Genre: DocumentaryDrama

Director:

Actors: ,

Country:

Duration: 11 min

Release:

IMDb: 6.7