Most Viewed
Filter
Duplex (2003)

Duplex (2003)

Duplex (2003)
IMDb: 5.9
89 min

Aleks dhe Nansi janë një çift i ri, të cilët janë në kërkim të apartamentit të ëndrrave. Apartamenti i tyre i ri është plotë surpriza. Çfarë i pret ata?

Genre: Comedy
The Bunker Game (2022)

The Bunker Game (2022)

The Bunker Game (2022)
IMDb: 3.5
95 min

Pas disa aksidenteve misterioze, një lojë me role të drejtpërdrejta në një bunker ndërpritet dhe lojtarët largohen, ndërsa stafi mbetet prapa për të hetuar zhdukjen e Gregut, trurit të lojës.

Country: 
After the Pandemic (2022)

After the Pandemic (2022)

After the Pandemic (2022)
IMDb: 3.6
84 min

Ndiqet një skenar ku shkalla e vdekshmërisë për një virus të ri nuk është 1%, por diku rreth 98%. Eli lë lagjen e saj dhe shkon në një qytet të…

Country: 
Mayberry Man (2021)

Mayberry Man (2021)

Mayberry Man (2021)
IMDb: 5.6
98 min

Një yll arrogant filmi dënohet nga një gjykatës i një qyteti të vogël për të marrë pjesë në një festival njëjavor që feston shfaqjen e Andi Grifit.

Country: 
Genre: Comedy
Spitfire Over Berlin (2022)

Spitfire Over Berlin (2022)

Spitfire Over Berlin (2022)
IMDb: 4.5
80 min

Gusht 1944. Me Forcën e Tetë Ajrore Amerikane të gatshme për të goditur Gjermaninë naziste, Inteligjenca Britanike mëson se ata mund të fluturojnë drejt një kurthi vdekjeprurës. Piloti Eduard Barnes…

Country: 
Genre: Action, War
First Cow (2019)

First Cow (2019)

First Cow (2019)
IMDb: 7.1
122 min

Dy udhëtarë, të arratisur nga një bandë gjuetarësh hakmarrës në vitet 1820, ëndërrojnë të bëhen të pasur, por plani i tyre i dobët do t’i futë në telashe të papritura…

Country: 
Genre: Drama, Western
Maanaadu (2021)

Maanaadu (2021)

Maanaadu (2021)
IMDb: 8.3
147 min

Një film indian ku personazhi kryesor rikthehet në një çast kohor sa herë që vdes. Për ta ndaluar këtë, ai duhet që të përmbushë misionin e tij.

Country: 
Glamour Girls (2022)

Glamour Girls (2022)

Glamour Girls (2022)
IMDb: 3.7
125 min

Disa vajza hyjnë në botën e “eskortave” në kërkim të pasurive të lehta dhe gjenden në një rast të frikshëm grabitjesh dhe vrasjesh. A do mund të dalin ato nga…

Country: 
Genre: Drama
2099: The Soldier Protocol (2019) a.k.a. The Wheel

2099: The Soldier Protocol (2019) a.k.a. The Wheel

2099: The Soldier Protocol (2019) a.k.a. The Wheel
IMDb: 3.7
85 min

Matt është një baba i ri që del vullnetar për të qenë pjesë e një eksperimenti. Ky eksperiment do t’i rikthejë atij aftësinë për të ecur, por me çfarë çmimi?

Country: 
Erotica 2022 (2020) +18

Erotica 2022 (2020) +18

Erotica 2022 (2020) +18
IMDb: 3.5
137 min

Pesë histori të lidhura ngushtë për problemet e femrave dhe me elementin erotik.

Country: 
Genre: Drama
The Witch: Part 2. The Other One (2022)

The Witch: Part 2. The Other One (2022)

The Witch: Part 2. The Other One (2022)
IMDb: 6.4
137 min

Një vajzë zgjohet në një laborator sekret dhe takon Kyung-hee-në, i cili po përpiqet ta mbrojë atë nga një bandë. Kur banda më në fund gjen vajzën, ata pushtohen nga…

Country: 
Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022)

Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022)

Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022)
IMDb: 6.3
91 min

Ejani dhe ndiqni një hero të ri, i lindur gjysmë pulë dhe gjysmë lepur. I paduruar që të përshtatet dhe të ndihet i dashur pavarësisht të qenurit ndryshe, ai është…

Country: 
Into the Wind (2022) a.k.a Pod wiatr

Into the Wind (2022) a.k.a Pod wiatr

Into the Wind (2022) a.k.a Pod wiatr
IMDb: 5.2
107 min

Ajo u diplomua në një shkollë të mesme prestigjioze në Varshavë dhe u regjistrua në mjekësi në një nga universitetet më të mira në Londër. Ai punon si instruktor për…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
The Moderator (2022)

The Moderator (2022)

The Moderator (2022)
IMDb: N/A
N/A

Pas vrasjes së dy shoqeve të saj skandinave në Marok, një blogere ruse vendos të bëjë drejtësinë e saj.

Genre: Action, Thriller
The Back-up Plan (2010)

The Back-up Plan (2010)

The Back-up Plan (2010)
IMDb: 5.3
104 min

Një komedi romantike rreth një gruaje e cila lind binjakë nëpërmjet mbarsjes artificiale dhe ku gjen dashurinë e saj në të njëjtën ditë.

Country: 
Genre: Comedy, Romance
Deep Hatred (2022)

Deep Hatred (2022)

Deep Hatred (2022)
IMDb: 4.3
74 min

Pas vdekjes së babait, një vajzë kthehet në shtëpinë e familjes së bashku me të dashurin dhe me një çift tjetër. Shumë shpejt ajo kupton se shtëpia mban një sekret…

Country: 
Genre: Horror
7th Secret (2022)

7th Secret (2022)

7th Secret (2022)
IMDb: 3.7
100 min

Një grua e re që strehon një sekret e gjen veten të mbështjellë në një jetë të dyfishtë.

Country: 
Genre: Thriller
Outside (2021)

Outside (2021)

Outside (2021)
IMDb: 4.9
85 min

I vendosur në Seattle, OUTSIDE tregon kryqëzimin e dy jetëve: Ramzi, një artist i ri agorafobik që jeton një ekzistencë hermetike në apartamentin e tij në qendër të qytetit dhe…

Country: 
Genre: Drama
Paws of Fury: The Legend of Hank (2022)

Paws of Fury: The Legend of Hank (2022)

Paws of Fury: The Legend of Hank (2022)
IMDb: 5.7
98 min

Hank është një qenush që ëndërron të bëhet samurai. Ai niset në kërkim të fatit për të realizuar ëndrrën. Çfarë e pret Hankun në këtë rrugëtim?

Blind War (2022)

Blind War (2022)

Blind War (2022)
IMDb: N/A
103 min

Ish-kapiteni i forcave speciale, Dong Gu, plagoset duke mbetur përgjithmonë i verbër, gjatë një misioni të dështuar. Pasi del gradualisht nga mjegulla dhe dëshpërimi, armiku i vjetër rishfaqet, për ta…

Country: 
Genre: Action, Crime
The Gray Man (2022)

The Gray Man (2022)

The Gray Man (2022)
IMDb: 6.7
122 min

Kur operativi më i aftë i CIA-s – identiteti i vërtetë i të cilit nuk dihet se askush nuk zbulon aksidentalisht sekretet e errëta të agjencisë, një ish-koleg psikopat vendos…

Genre: Action, Thriller
The Roundup (2022)

The Roundup (2022)

The Roundup (2022)
IMDb: 7.2
106 min

I ndjekur nga Ma Seok-do, i cili shkon në një vend të huaj për të ekstraduar një të dyshuar. Megjithatë, ai zbulon raste të tjera vrasjesh dhe mëson për një…

Country: 
Genre: Action, Crime
One Wild Moment (2015) a.k.a. Un moment d’égarement

One Wild Moment (2015) a.k.a. Un moment d’égarement

One Wild Moment (2015) a.k.a. Un moment d’égarement
IMDb: 6.2
105 min

Dy miq marrin vajzat e tyre me vete me pushime në plazh dhe e gjejnë veten në një situatë të çuditshme. Një ribërje e filmit të 1977 “Një moment rrëmbimi”.

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
The Forgiven (2021)

The Forgiven (2021)

The Forgiven (2021)
IMDb: N/A
117 min

Ngjarja zhvillohet gjatë një fundjave në Malet e Atlasit të Lartë të Marokut dhe analizon jehonat në jetën e myslimanëve vendas për shkak të një aksidenti të rastësishëm, dhe të…

Country: 
Genre: Drama
Prizefighter: The Life of Jem Belcher (2022)

Prizefighter: The Life of Jem Belcher (2022)

Prizefighter: The Life of Jem Belcher (2022)
IMDb: 5.4
107 min

Në fund të shekullit të XIX, grushtimi është sporti i mbretërve dhe një boksier i ri i talentuar, Xhem Belçer, në venat e të cilit rrjedh gjak boksierësh, lufton për…

Country: 
Genre: Action, Drama
Man of God (2021)

Man of God (2021)

Man of God (2021)
IMDb: 6.9
109 min

I internuar padrejtësisht, i dënuar pa gjyq, i shpifur pa shkak. Njeriu i Zotit përshkruan sprovat dhe mundimet e Shën Nektarios-it nga Egina, teksa ai mbart urrejtjen e padrejtë të…

Country: 
Genre: Drama, History
Sniper. The White Raven (2022)

Sniper. The White Raven (2022)

Sniper. The White Raven (2022)
IMDb: 7.3
120 min

Pasi pësoi një tragjedi nga ushtarët pushtues në Donbas, një mësues fizike ukrainas kërkon hakmarrje. Ai i vë sytë një snajperisti elitar rus, eliminimi i të cilit mund të ndryshojë…

Country: 
Genre: Action, Drama, War
The Bob’s Burgers Movie (2022)

The Bob’s Burgers Movie (2022)

The Bob’s Burgers Movie (2022)
IMDb: 7.4
102 min

Belçerët përpiqen të shpëtojnë restorantin ndaj mbylljes pasi ka një rënie dheu përballë tij, teksa fëmijët përpiqen të zgjidhin një mister që mund të shpëtojë restorantin e familjes.

Country: 
Wrong Place (2022)

Wrong Place (2022)

Wrong Place (2022)
IMDb: 3.2
96 min

Një i droguar ndjek një ish oficer policie në një qytezë të vogël për t’i mbyllur gojën por has pengesa kur shkon në shtëpinë e tij në pyll.

Country: 
40 Years Young (2022) a.k.a Cuarentones

40 Years Young (2022) a.k.a Cuarentones

40 Years Young (2022) a.k.a Cuarentones
IMDb: 4.3
81 min

Pasi mbush 40 vjeç, Cezari ftohet në një konkurs kulinar në Kankun, por një zbulim i hidhur kërcënon të shkatërrojë familjen e tij si dhe shanset e tij për të…

Country: 
Genre: Comedy, NETFLIX
The Reef: Stalked (2022)

The Reef: Stalked (2022)

The Reef: Stalked (2022)
IMDb: N/A
89 min

Pas vrasjes së motrës së saj, Nic, motra e saj më e vogël dhe dy miqtë e saj kërkojnë ngushëllim përmes një aventure me kajak në ishullin e Paqësorit. Disa…

Country: 
Genre: Horror, Thriller
I Am Zlatan (2021)

I Am Zlatan (2021)

I Am Zlatan (2021)
IMDb: 6.4
100 min

Djali i emigrantëve nga Ballkani Zlatan Ibrahimovic, i lindur në Suedi, bëhet, pas një fëmijërie të vështirë, një kampion suedez i futbollit prej disa dekadash.

Country: 
Genre: Drama
Kung Food (2018)

Kung Food (2018)

Kung Food (2018)
IMDb: 5.4
99 min

Super Bao, një simite e pafajshme dhe e pasionuar e mbushur me avull, kalon nëpër vështirësi të patreguara dhe më në fund rritet në një hero të madh që shpëton…

Country: 
Genre: Animation, Family
THE PREY: Legend of Karnoctus (2022)

THE PREY: Legend of Karnoctus (2022)

THE PREY: Legend of Karnoctus (2022)
IMDb: 3.6
93 min

Një togë ushtarësh amerikanë në Afganistan të cilët janë në kërkim të talebanëve bllokohen në një shpellë dhe ndiqen nga një krijesë vdekjeprurëse.

Country: 
777 Charlie (2022)

777 Charlie (2022)

777 Charlie (2022)
IMDb: 9.1
164 min

Dharma është mbërthyer në një rrëmujë me stilin e tij negativ dhe të vetmuar të jetës dhe kalon çdo ditë në komoditetin e vetmisë së tij. Një qenush i quajtur…

Country: 
Murder at Yellowstone City (2022)

Murder at Yellowstone City (2022)

Murder at Yellowstone City (2022)
IMDb: 5.0
127 min

Një ish skllav shkoi në Yellouston në Montana për të gjetur një vend ku të jetonte, por të njëjtën ditë u vra një burrë që gjeti ar dhe qyteti i…

Country: 
Genre: Mystery, Western
Purple Hearts (2022)

Purple Hearts (2022)

Purple Hearts (2022)
IMDb: N/A
122 min

Pavarësisht nga dallimet e tyre të shumta, Cassie, një këngëtare-kantautore në vështirësi, dhe Luke, një marins i trazuar, bien dakord të martohen vetëm për përfitime ushtarake. Por kur ndodh tragjedia,…

Country: 
Genre: Drama, Romance
Love on Trend (2021)

Love on Trend (2021)

Love on Trend (2021)
IMDb: 5.0
85 min

Kur Ali u largua nga qyteti i saj i vogël për t’u transferuar në San Francisko për të ndjekur ëndrrën e saj për t’u bërë stiliste, ajo nuk e imagjinonte…

Country: 
Major (2022)

Major (2022)

Major (2022)
IMDb: 8.3
150 min

Bazuar në jetën e majorit Sandeep Unnikrishnan, i cili ra dëshmor në aksion gjatë sulmeve të nëntorit 2008 në Mumbai dhe si pasojë iu dha Ashoka Chakra, çmimi më i…

Country: 
Genre: Action, Drama, History
Minions: The Rise of Gru (2022)

Minions: The Rise of Gru (2022)

Minions: The Rise of Gru (2022)
IMDb: 6.9
87 min

Historia e pathënë e ëndrrës së një dymbëdhjetë vjeçari për t’u bërë super-zuzari më i madh në botë.

Country: