" frameborder="0" allowfullscreen>
Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Payback (1999)

Porter (Mel Gibson) është një hajdut i tradhtuar nga gruaja e tij, Lynn (Deborah Kara Unger) dhe kolegia e tij, Val (Gregg Henry), kur ai u qëllua në shpinë pas një grabitjeje. Ngadalë, Porter shërohet nga plagët e tij dhe fillon një kërkim për Val, me qëllim që të rikuperojë pjesën e tij të parave që vodhën së bashku. Me ndihmën e prostitutës Rosie (Maria Bello), Porter kap Valin, por ende nuk mund t’i gjejë paratë e tij. Për këtë, Porter do të duhet të sfidojë një sindikatë imponuese të krimit të quajtur Outfit.

Duration: 42S min

Release:

IMDb: 7.1