Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Pride Jewel (2022)

Babë dhe bir mbërrijnë në zonën e Gjirit të San Franciskos pasi një tërmet shkatërroi qytetin e tyre të vogël në Armeni. Në mosmarrëveshje për pabesinë enbabait të tij, Andre, i zemëruar dhe i hidhëruar, shpejt përfshihet me një grup hajdutësh të dhunshëm bizhuterish të udhëhequr nga rivali i fëmijërisë së babait të tij, Cyrus. Hakmarrja është e vetmja rrugëdalje…

Duration: 96 min

Release:

IMDb: 6.6