Turn off light Favorite Comments () Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Queen & Slim (2019)

Takimi i parë i dy të rinjve me ngjyrë, merr kthesë të papritur kur një polic i ndalon për shkelje të vogël rrugore. Kur situata përshkallëzohet, Slimi merr armën e oficerit dhe e qëllon. Tani, të etiketuar si vrasës policësh, ata mendojnë se nuk kanë zgjidhje tjetër përveçse të marrin arratinë. Një film mbi sjelljen agresive të policisë ndaj zezakëve në Amerikë. Një Boni & Klajd i ditëve të sotme…

Duration: 132 min

Release:

IMDb: 7.0