Search results for "2021"
Implanted (2021)

Implanted (2021)

Implanted (2021)
IMDb: 5.1
1 min

Një gruaje të re që po lufton i është vendosur një çip eksperimental inteligjence artificiale. Ajo duhet të luftojë për të mbijetuar, kur ai merr kontrollin.

Country: 
Naduvan (2021)

Naduvan (2021)

Naduvan (2021)
IMDb: 5.9
123 min

Filmi përshkruan jetën e një familjeje të lumtur, Kartikut, Madusë dhe vajzës së tyre të vogël Kavit. Shiva është bashkëpunëtor në fabrikën e tij. Guruja, një punëtor i fabrikës zbulon…

Country: 
Genre: Drama, Thriller
Coming Home in the Dark (2021)

Coming Home in the Dark (2021)

Coming Home in the Dark (2021)
IMDb: 5.7
2 min

Një mësues shkolle detyrohet të përballet me një akt mizor nga e shkuara kur dy djem endacakë e marrin peng me familjen në një udhëtim të gjatë me makinë.

Country: 
Genre: Horror, Thriller
Sounds Like Love (2021)

Sounds Like Love (2021)

Sounds Like Love (2021)
IMDb: 5.4
1 min

Asistentja e modës, Maka sapo ka marrë jetën në duar pas një ndarje shkatërruese, kur Leo, burri që i theu zemrën kthehet. Duke kërkuar mbështetje nga mikeshat më të mira,…

Country: 
Old Henry (2021)

Old Henry (2021)

Old Henry (2021)
IMDb: 7.2
99 min

Një film aksion western rreth një fermeri i cili strehon në shtëpi një burrë të plagosur me një çantë parash. Kur vjen puna tek paratë, atij i duhet të vendosë…

Country: 
Vengeance Is Mine (2021)

Vengeance Is Mine (2021)

Vengeance Is Mine (2021)
IMDb: 6.0
79 min

Herri, një burrë i lënduar që përpiqet të pajtohet me vrasjen e gruas dhe vajzës së tij. Kur zbulon vendndodhjen e vrasësve ai zgjohet nga pikëllimi dhe i mbushur me…

Country: 
Genre: Action, Thriller
Ida Red (2021)

Ida Red (2021)

Ida Red (2021)
IMDb: 5.5
111 min

Ida Uollker është një e moshuar që vuan dënimin në burg në ditët e fundit të saj për grabitje me armë. Ajo i drejtohet djalit të saj, Uajatit, për një…

Country: 
Muppets Haunted Mansion (2021)

Muppets Haunted Mansion (2021)

Muppets Haunted Mansion (2021)
IMDb: 6.4
1 min

Në natën e Halloween-it, Gonzo është sfiduar të kalojë një natë në rezidencën më të frikshme.

Country: 
Midnight (2021)

Midnight (2021)

Midnight (2021)
IMDb: 6.4
103 min

Një nënë dhe vajzë e shurdhër ndërpresin një psikopat serial ndërsa ai përpiqet të pretendojë viktimën e tij të radhës, vetëm për të gjetur zemërimin e tij të drejtuar drejt…

Country: 
Genre: Thriller
PUBG Ground Zero (2021)

PUBG Ground Zero (2021)

PUBG Ground Zero (2021)
IMDb: 6.5
9 min

Në 1983 në Korenë e Jugut, ofrohet një pagesë për të vrarë të burgosurin Kangjae Ma.

Country: 
Genre: Action
Copshop (2021)

Copshop (2021)

Copshop (2021)
IMDb: 6.2
107 min

Një mashtrues vendos të fshihet nga një vrasës brenda një stacioni policie të një qyteti të vogël. Kur vrasësi i paguar vjen aty, një police që s’di asgjë, e gjen…

Country: 
Survive the Game (2021)

Survive the Game (2021)

Survive the Game (2021)
IMDb: 3.2
97 min

Kur Davidi, një polic, qëllohet gjatl një ballafaqimi me një kriminel, partneri i tijë, Kal, i ndjek kriminelët në një fermë të vetmuar që është pronë e Erikut, një veteran…

Country: 
Like Dogs (2021)

Like Dogs (2021)

Like Dogs (2021)
IMDb: 3.9
1 min

Një eksperiment që i trajton njerëzit si kafshë shkon keq kur një studente universiteti manipulon kërkimet me rezultate vdekjeprurëse.

Country: 
Genre: Horror, Thriller
Halloween Kills (2021)

Halloween Kills (2021)

Halloween Kills (2021)
IMDb: 5.5
2 min

Saga e Michael Myers dhe Laurie Strode vazhdon në kapitullin tjetër të Halloweenit.

Country: 
Genre: Horror, Thriller
Blue Bayou (2021)

Blue Bayou (2021)

Blue Bayou (2021)
IMDb: 7.1
117 min

Një Koreano-Amerikan i rritur në veri të Luizianës punon shumë për të siguruar jetën e familjes së tij, por duhet të përballet me fantazmat e së kaluarës pasi zbulon se…

Country: 
Genre: Drama
No Sudden Move (2021)

No Sudden Move (2021)

No Sudden Move (2021)
IMDb: 6.4
115 min

Një grup kriminelësh bashkohen nën rrethana misterioze dhe duhet të bashkëpunojnë për të zbuluar çfarë po ndodh vërtet kur një punë e thjeshtë kthehet e ndërlikuar.

Country: 
Genre: Crime, Drama, Mystery
Venom: Let There Be Carnage (2021)

Venom: Let There Be Carnage (2021)

Venom: Let There Be Carnage (2021)
IMDb: 5.9
97 min

Edi Brok përpiqet të rifitojë karrierën duke marrë në intervistë vrasësin serial Klitus Kesidi, i cili si ai bëhet mbartësi simbiotik i një përbindëshi të quajtur Kasaphanë, duke u arratisur…

Country: 
Warning (2021)

Warning (2021)

Warning (2021)
IMDb: 4.6
86 min

Vetmia, vdekja dhe kuptimi i jetës, të eksploruara përmes jetëve të veçuara, që përplasen në tregimet e shkurtra mbi Tokën e së ardhmes, ku nuk mungon as koronavirusi…

A Cop Movie (2021)

A Cop Movie (2021)

A Cop Movie (2021)
IMDb: 7.0
107 min

Dy aktorë infiltrohen në Akademinë e Policisë në Meksiko Citi, për të treguar se çfarë do të thotë të jesh një polic në Meksikë.

Country: 
Spencer (2021)

Spencer (2021)

Spencer (2021)
IMDb: 6.6
2 min

Gjatë pushimeve të Krishtlindjeve me familjen mbretërore në pallatin Sandringham në Norfolk, Angli, Diana Spencer, duke luftuar me problemet e shëndetit mendor, vendos t’i japë fund martesës së saj 10…

Genre: Drama
The Covid Killer (2021)

The Covid Killer (2021)

The Covid Killer (2021)
IMDb: 1.6
83 min

Një detektiv vihet në ndjekje të një vrasësi që po terrorizon qytetin e Nju Jorkut, gjatë kohës kur pandemia e Covid-19 është në pikën e saj më kulminante.

Country: 
Genre: Crime, Horror
Nash Bridges (2021)

Nash Bridges (2021)

Nash Bridges (2021)
IMDb: 5.8
82 min

Pas një viti si civil, i moshuari Nash është kthyer në SIU të SFPD për të hetuar një seri vrasjesh “pa lidhje”.

Country: 
Genre: Crime, Drama
Ghostbusters: Afterlife (2021)

Ghostbusters: Afterlife (2021)

Ghostbusters: Afterlife (2021)
IMDb: 7.1
124 min

Kur një nënë e vetmuar dhe dy fëmijët e saj shpërngulen në një qytet të ri, këta të fundit zbulojnë se kanë një lidhje me Ghostbusters-at origjinalë dhe trashëgiminë sekrete…

Country: 
Free Guy (2021)

Free Guy (2021)

Free Guy (2021)
IMDb: 7.1
115 min

Një tregtar banke zbulon se në të vërtetë është pjesë e një loje të famshme në botë.

Country: 
Descendants: The Royal Wedding (2021)

Descendants: The Royal Wedding (2021)

Descendants: The Royal Wedding (2021)
IMDb: 5.6
22 min

Jeta e lumtur, vazhdon për çiftin e mbretëror së Auradon, ndërsa ata përgatiten të martohen në një festë epike me miqtë dhe familjen e tyre, por Hades kërcënon të shkatërrojë…

Country: 
Apache Junction (2021)

Apache Junction (2021)

Apache Junction (2021)
IMDb: 3.9
1 min

Në një vend në Perëndimin e Egër të quajtur ”Kryqëzimi” nuk funksionon ligji dhe njihet ndryshe dhe si parajsa e kriminelëve. Një gazetare vjen për të kryer një kronikë në…

Genre: Action, Western
Queenpins (2021)

Queenpins (2021)

Queenpins (2021)
IMDb: 6.3
2 min

Një çift grash shtëpiake krijojnë një kupon fals prej 40 milion dollarësh.

Country: 
Genre: Comedy, Crime
Every Breath You Take (2021)

Every Breath You Take (2021)

Every Breath You Take (2021)
IMDb: 5.3
105 min

U RREGULLUA FILMI! Një psikiatër, pacientja e së cilit kryen vetëvrasje, vuan shkatërrimin e familjes së tij pasi prezanton “vëllain” e viktimës me gruan dhe vajzën e tij.

Country: 
Genre: Thriller
Blame (2021)

Blame (2021)

Blame (2021)
IMDb: 3.7
89 min

Ndërsa ishin me pushime në fshatin Uiskonsën, pesë miq kërkojnë strehim në një ndërtesë të vetme pasi automjeti i tyre përplaset në një stuhi dëbore të egër. Pa shërbim celular,…

Country: 
Genre: Thriller
The Addams Family 2 (2021)

The Addams Family 2 (2021)

The Addams Family 2 (2021)
IMDb: 5.4
93 min

Duke shpresuar të afrohen si familje, Gomez, Morticia dhe pjesa tjetër e klanit Addams nisin një udhëtim aventuror në një makinë të tmerrshme.

Country: 
Last Man Down (2021)

Last Man Down (2021)

Last Man Down (2021)
IMDb: 4.3
2 min

Xhon Vudi u largua në pyje pas nisjes të një pandemie të fuqishme që dëmtoi botën dhe shkaktoi vdekjen e gruas së tij.

Genre: Action, Thriller
Eiffel (2021)

Eiffel (2021)

Eiffel (2021)
IMDb: 6.2
108 min

Sapo ka përfunduar Statuja e Lirisë, Gustave Eiffel është në kulmin e karrierës së tij. Gjithçka ndryshon ditën kur ai kryqëzon rrugët me dashurinë e tij. Marrëdhënia e tyre e…

Country: 
Genre: Drama, Romance
Licorice Pizza (2021)

Licorice Pizza (2021)

Licorice Pizza (2021)
IMDb: 7.2
133 min

Historia e Alana Kejnit dhe Geri Valentinit që rriten, duke vrapuar dhe duke kaluar nëpër lundrimin tradhtar të dashurisë së parë në Luginën e San Fernandos, në vitin 1973.

Country: 
Genre: Comedy, Drama
Freaks Out (2021)

Freaks Out (2021)

Freaks Out (2021)
IMDb: 7.0
1 min

Matilde, Cencio, Fulvio dhe Mario janë të bashkuar kur Lufta e Dytë Botërore godet Romën. Izraeli, pronari i cirkut të tyre, zhduket në përpjekje për të gjetur një vend jashtë…

Country: 
Catch the Fair One (2022)

Catch the Fair One (2022)

Catch the Fair One (2022)
IMDb: 6.3
1 min

Një ish boksiere përballet me betejën e jetës kur shkon të kërkojë motrën e saj të humbur.

Country: 
Genre: Crime, Drama, Thriller
True to the Game 3 (2021)

True to the Game 3 (2021)

True to the Game 3 (2021)
IMDb: 4.5
98 min

Trologjia vazhdon në përfundimin e filmit ‘True 2’. Xhina zgjohet dhe zbulon se shpëtimtari i saj misterioz është Kadiri. Përpara se të jetojnë të lumtur, Xhina ka kohë 72 orë…

Country: 
Genre: Romance, Thriller
C’mon C’mon (2021)

C’mon C’mon (2021)

C’mon C’mon (2021)
IMDb: 7.4
109 min

Kur motra e tij i kërkon atij të kujdeset për djalin e saj, një gazetar radioje nis një udhëtim jashtë vendit me nipin e tij energjik për t’i treguar atij…

Country: 
Genre: Drama
The Desperate Hour (2021)

The Desperate Hour (2021)

The Desperate Hour (2021)
IMDb: 4.8
1 min

Një mama mundohet të shpëtojë djalin e saj ndërsa autoritetet e mbyllin qytetin.

Country: 
Genre: Thriller
West Side Story (2021)

West Side Story (2021)

West Side Story (2021)
IMDb: 7.2
156 min

Jeta e një Romeoje dhe Zhuljete moderne, në bandat e rrugëve të Nju Jorkut. Në rrugët e ashpra të anës së sipërme perëndimore, dy banda luftojnë për kontrollin e terrenit….

Country: 
Genre: Crime, Drama, Romance
Love Gets a Room (2021)

Love Gets a Room (2021)

Love Gets a Room (2021)
IMDb: 6.8
1 min

Lumturia e Gabrielit dhe Xhulias kërcënohet nga një studente dhe politika akademike e përbetuar. Kur Gabrieli të përballet me administratën e universitetit, a do t’i nënshtrohet fatit të Dantes? Apo…

Country: 
Genre: Drama, Romance