Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Safe (2012)

Mei, një vajzë e vogël mendja e së cilës mban një kod numerik të paçmueshëm, e gjen veten të ndjekur nga Triada, Mafia ruse dhe policia e korruptuar e Nju Jorkut. Në ndihmë i vjen një ish-boksier jeta e të cilit është shkatërruar nga gangsterët që po ndjekin Mein.

Duration: 94 min

Release:

IMDb: 6.5