Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Scrapper (2021)

Xhejk bën një jetë të qetë duke u kujdesur për familjen e tij derisa ai ndiqet nga kriminelët e dhunshëm Punxhabi dhe Meksikanë pas një grabitjeje të dështuar.

Duration: 87 min

Release:

IMDb: 6.1