Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Spider-Man (2002)

Jeta e Piter Parkerit ndryshon në momentin kur e ardhmja e tij bëhet pjesë e jetëve të të gjithëve. Një luftë mes heroit dhe njeriut të thjeshtë, thirrjes së detyrës dhe dashurisë, vetes dhe njerëzve. Njeriu Merimangë di përgjigjet në çdo situatë.

Spiderman

Duration: 121 min

Release:

IMDb: 7.3