" frameborder="0" allowfullscreen>
Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Spitfire Over Berlin (2022)

Gusht 1944. Me Forcën e Tetë Ajrore Amerikane të gatshme për të goditur Gjermaninë naziste, Inteligjenca Britanike mëson se ata mund të fluturojnë drejt një kurthi vdekjeprurës. Piloti Eduard Barnes duhet të fluturojë në një mision jetë a vdekje mbi Berlin në avionin e tij Spitfire, të pa-armatosur për të marrë prova fotografike dhe për të shpëtuar jetën e 1200 burrave.

Duration: 80 min

Release:

IMDb: 4.5