Search results for "Alexander Gould"
Finding Nemo (2003)

Finding Nemo (2003)

Finding Nemo (2003)
IMDb: 8.2
100 min

Pasi djali i tij kapet nga një zhytës në det dhe dërgohet në Sidnej, një peshk-klloun i ndrojtur niset në një udhëtim për ta sjellë në shtëpi.

Country: 
Genre: Animation, Family