Search results for "Bella Ramsey"
Judy (2019)

Judy (2019)

Judy (2019)
IMDb: 7.1
118 min

30 vjet pas rolit të saj në “Magjistari i Ozit”, aktorja dhe këngëtarja shumë e dashur, Xhudi Garland, shkon në Londër për një tur koncertesh. Aty, rrjedha e jetës së…

Country: