Search results for "Gerard Butler"
HD Olympus Has Fallen (2013)

Olympus Has Fallen (2013)

Olympus Has Fallen (2013)
HD
IMDb: 6.5
119 min

Nje grup i vogel ekstremistesh, te armatosur deri ne dhemb. Te stervitur rreptesisht, vendosin nje prite ne mes te dites ne shtepine e bardhe dhe duke kaluar ndertesen marrin peng…

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD Machine Gun Preacher (2011)

Machine Gun Preacher (2011)

Machine Gun Preacher (2011)
HD
IMDb: 6.8
129 min

Historia e Sam Childers, i cili nga nje drogaxhi i rendomte kthehet ne nje besimtar te devotshem, dhe pas kesaj gjithcka fillon ti ece mire. Me pas niset ne nje…

Country: