Search results for "J.K. Simmons"
Being the Ricardos (2021)

Being the Ricardos (2021)

Being the Ricardos (2021)
IMDb: 6.9
131 min

Në vitin 1952, çifti i famshëm i Hollivudit Lucille Ball dhe Desi Arnaz përballen me pengesa personale dhe profesionale që kërcënojnë karrierën e tyre, marrëdhënien e tyre dhe shfaqjen e…

Country: 
Genre: Drama, History
Seal Team (2021)

Seal Team (2021)

Seal Team (2021)
IMDb: 7.3
98 min

Pasi shoku i ngushtë i vritet nga një peshkaqen, foka Kuin mbledh një skuadër për të luftuar kundër një bande peshkaqenësh që po i kërcënon. Por, ky grup gazmor fokash…

Country: 
National Champions (2021)

National Champions (2021)

National Champions (2021)
IMDb: 5.6
116 min

Ndiqni historinë e qendërmbrojtësit elitar, i cili bojkoton ndeshjen më të madhe të vitit, në mënyrë që të luftojë për kompensim të të drejtave, barazi dhe respekt për studentët-sportistë.

Country: 
Genre: Drama
Spider-Man 2 (2004)

Spider-Man 2 (2004)

Spider-Man 2 (2004)
IMDb: 7.4
127 min

Peter Parker është i rrethuar me problemet në dështimet në jetën e tij personale ndërsa ai lufton me një shkencëtar të shkëlqyer të quajtur Doktor Oto Octavius. Spiderman

Country: 
Spider-Man (2002)

Spider-Man (2002)

Spider-Man (2002)
IMDb: 7.3
121 min

Jeta e Piter Parkerit ndryshon në momentin kur e ardhmja e tij bëhet pjesë e jetëve të të gjithëve. Një luftë mes heroit dhe njeriut të thjeshtë, thirrjes së detyrës…

Country: 
Genre: Action, Fantasy
Rock Dog (2016)

Rock Dog (2016)

Rock Dog (2016)
IMDb: 5.9
90 min

Kur një radio bie nga qielli në duart e një qeni naiv, ai largohet nga shtëpia për të përmbushur ëndrrën, të bëhet muzikant, duke sjellë edhe një seri ngjarjes të…

Country: 
21 Bridges (2019)

21 Bridges (2019)

21 Bridges (2019)
IMDb: 6.6
99 min

“21 URA” : Një ndjekje për të arrestuar dy të dyshuar për vrasjen e tetë policëve nxjerr në pah diçka më të madhe. Polic që janë përfshirë në kartele droge…

Country: 
Genre: Action, Crime, Drama