Search results for "Rick Yune"
HD Olympus Has Fallen (2013)

Olympus Has Fallen (2013)

Olympus Has Fallen (2013)
HD
IMDb: 6.5
119 min

Nje grup i vogel ekstremistesh, te armatosur deri ne dhemb. Te stervitur rreptesisht, vendosin nje prite ne mes te dites ne shtepine e bardhe dhe duke kaluar ndertesen marrin peng…

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD The Fast and the Furious (2001)

The Fast and the Furious (2001)

The Fast and the Furious (2001)
HD
IMDb: 6.8
106 min

Nje polic nen mbulim infiltrohet ne nje nenkulture te fshehur te Los Angelos, Garat e Rrugeve per te arrestuar nje grup grabitesish. Shpejt besnikeria e tij ndaj ligjit do te…

Country: