Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Sweetie, You Won’t Believe It (2020) a.k.a Zhanym, ty ne poverish

Dastani nuk i duron dot më bezdisjet e vazhdueshme nga gruaja e tij shtatzënë dhe vendos të ikë larg saj, për të paktën një ditë me miqtë e tij. Ata dalin për peshkim, dhe kjo dalje shndërrohet në një aventurë, për shkak të një sërë ngjarjesh të paparashikuara.