Turn off light Favorite Comments () Report
  • Server 1
3
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3.00 out of 5)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Taylor Swift: Miss Americana (2020)

Një vështrim mbi artisten ikonë të popit, Tejlor Suift, gjatë një periudhe transformuese në jetën e saj, teksa përqafon rolin si kantautore dhe shfrytëzon forcën e plotë të zërit të saj.

Duration: 86 min

Release:

IMDb: 7.7