Turn off light Favorite Comments () Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

The Circus (1928)

Duke ikur nga policia një endacak hyn në një cirk. Derisa po ikte nga policia, ai bënë senzacion në cirk ku të gjithë shikuesit qeshtin me të. Ai gjenë punë në cirk dhe gjenë vajzën e ëndrrave. Gjithçka shkon mirë me të derisa vjen në person i tretë të cilin ai e sheh si konkurent për vajzën.

Duration: 72 min

Release:

IMDb: 8.2