Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

The Commando (2022)

Agjenti i DEA-s, Xhejms Bejkër, kthehet në familje tek gruaja dhe dy vajzat e tij, por e shkuara e përndjek ngado. Armiku i tij, Xhoni, “koka” e kriminelëve lirohet nga burgu dhe mundohet me çdo kusht të marrë atë që i takon, që gjendet tek Xhejms, pa i menduar pasojat.

Duration: 93 min

Release:

IMDb: 3.2