Turn off light Favorite Comments () Report
  • Server 1
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

The Hungover Games (2014)

Pasi festuan martesën e Doug, në një hotel te një cilësie te mrekullueshme në Laughlin, NV, djemtë e Hungover, Bradley Ed dhe Zach zgjohen dhe tmerrohen kur e shohin që e kane humbur shokun e tyre, Doug, me ndihmen e Effing dhe Justmich, treshja shume e besueshme, ajo treshe duhet të përgatitet për të luftuar me kulturën e lojës Hungover, ndërsa në atë loje janë të përfshire edhe gratë e vërteta të distriktit 8, dhe Teddyn nga distrikti i kukullave.

Duration: 85 min

Quality: HD

Release:

IMDb: 3.7