Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

The Hunting (2021)

Kur një sulm misterioz i një kafshe lë një trup të gjymtuar në pyll, detektivi konservator i një qyteti të vogël duhet të kërkojë ndihmën e një specialisteje të kafshëve të egra për të zbuluar të vërtetën e errët dhe shqetësuese që kërcënon qytetin.

Duration: 93 min

Release:

IMDb: 3.0