Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

The Ice Age Adventures of Buck Wild (2022)

Aventura vazhdon me arratisjen e vëllezërve Crash dhe Eddie, të cilët u nisën për të gjetur një vend për veten e tyre. Së bashku me nuselalën me një sy, Buck Wild, ata përballen me dinozaurët që banojnë në Botën e Humbur.