Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

The Last Mercenary (2021)

Një ish agjent misterioz i shërbimit sekret duhet të kthehet urgjentisht në Francë kur djali i tij akuzohet padrejtësisht për trafik armësh dhe droge nga qeveria, për shkak të një gabimi të madh nga një burokrat dhe një operacioni mafioz.

Duration: 110 min

Release:

IMDb: 5.3