Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

The Princess (2022)

Kur një princeshë refuzon të martohet me një sociopat mizor, ajo rrëmbehet dhe mbyllet në një kullë të lartë. Duke luftuar burrin që synon të marrë fronin e babait të saj, princesha duhet të mbrojë familjen e saj dhe të shpëtojë mbretërinë…

Duration: 94 min

Release:

IMDb: 5.5