Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

The Witch: Part 2. The Other One (2022)

Një vajzë zgjohet në një laborator sekret dhe takon Kyung-hee-në, i cili po përpiqet ta mbrojë atë nga një bandë. Kur banda më në fund gjen vajzën, ata pushtohen nga një fuqi e papritur.

Duration: 137 min

Release:

IMDb: 6.4