Turn off light Favorite Comments () Report
0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Stream in HD Download in HD

Un + une (2015)

Kompozitori i famshëm francez shkon në Indi për të kompozuar partiturën për një përshtatje indiane të Romeo dhe Zhuljetës. Atje takohet me gruan e ambasadorit francez dhe një marrëdhënie e ndërlikuar krijohet.